facebook GranateSEO google GranateSEO pinterest GranateSEO

25 listopad

15 komentarze

Czy poznaliście już Ewę?

Czy poznaliście już na YouTube Ewę, która ma nowy sposób na promocję w Internecie? Jeżeli nie to koniecznie obejrzyjcie ten filmik!

25 listopad

26 komentarze

1:30 o GranateSEO

Zapraszamy do obejrzenia nasze drugiego filmiku o GranateSEO, w którym w niecałe półtorej minuty opowiadamy o głównym funkcjonalnościach naszego programu. 

Przekazujcie filmik dalej!

19 listopad

23 komentarze

Nowa wersja silnika

Nie przestajemy pracować nad silnikiem i samym programem GranateSEO! Przygotowaliśmy dla Was kolejną aktualizację i nowa wersja już jest dostępna na oficjalnym serwerze!

Bazując na stronach, które wprowadzacie staramy się udoskonalać narzędzie jeszcze bardziej. W programie głównym staramy się przygotowywać coraz dokładniejsze porady, ponieważ chcemy jeszcze celnej trafiać w Wasze potrzeby. Cieszymy się bardzo, że lista todo z spotkała się one z tak dużym zainteresowaniem.

Pamiętajcie, że również Wy jesteście współtwórcami programu. Każdą uwagę traktujemy poważnie i oceniamy czy może pojawić się w GranateSEO.

06 listopad

6 komentarze

Odkryj potencjał swojej strony - filmik w Internecie

W międzyczasie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku animowanego opowiadającego o naszych granacikach pomagających w pewnej firmie. 

05 listopad

11 komentarze

Aktualizacja GranateSEO

W ciągu kilku najbliższych dni udostępnimy wszystkim nową wersję programu GranateSEO. Program będzie działał szybciej, ułatwiliśmy poruszanie się po diagnostyce, porady będą jeszcze lepiej dostosowane do stron oraz będzie można zlecać je do wykonania. Pod maską nowy silnik, który działa średnio 10 razy szybciej oraz dokładniej przeszuka Wasze strony.

Wprowadzanie zmian może czasowo ograniczać dostęp do istniejących kont, zablokowaliśmy również dostęp do konta demo. Bądźcie cierpliwi!

17 wrzesień

GranateSEO - błędy w nagłówkach

W panelu administracyjnym GranateSEO możemy się spotkać z czymś, co dla SEO nowicjusza może wydawać się niezrozumiałe. W zakładce zawartość strony wśród 'Ostrzeżeń' zaznaczonych kolorem żółtym mogą wyświetlić się powiadomienia, które są sprzeczne. Na szczęście to tylko pozory!

Po pierwsze pamiętajmy, że audyt GranateSEO dotyczy WSZYSTKICH podstron danego sewisu internetowego (w tym przykładzie 283). Górna linijka przedstawia informacje, że w całym serwisie na 142 podstronach nie użyto w strukturze kodu nagłowków H2. Jeżeli na 31 podstronach użyto więcej nagłówków H2 niż się zaleca, to oznacza, że z całej strony 283 - (142+31) = tylko na 32 podstronach jest odpowiednia liczba nagłówków H2 a przede wszystkim ich nie brakuje.


Co zrobić, gdy liczba nieprawidłowych nagłówków jest tak duża, że właściwie zniechęca do naprawy? Błędy dotyczące nagłówków są jednymi z częściej popełnianych a jednocześnie mają spory wpływ na pozycjonowanie. Dzięki podsumowaniu GranateSEO dotyczącego wszystkich nagłówków, łatwo sprawdzisz, która konkretnie podstrona jaką ma strukturę nagłówków.

Dzięki przejrzystemu podsumowaniu, możesz zająć się naprawą poszczególnych podstron po kolei. Możesz wybrać i zacząć od najważniejszych i najczęściej odwiedzanych podstron serwisu, a inne pozostawić do poprawy w dalszej perspektywie.

12 wrzesień

Czy pozycjonować stronę www samodzielnie?

Wiadomo, że skutecznie pozcycjonowanie to żmudny proces, w który trzeba się odpowiednio zaangażować. Mając wiedzę na temat SEO wydaje się to potencjalnie wykonalne, nie mając tej wiedzy wydaje się to abstrakcyjne. Nic bardziej mylnego. W osiągnięciu celu najważniejsza jest obiektywna ocena własnych możliwości.

To, co jestem w stanie zrobić samodzielnie - robię. To, na co nie mam czasu lub nie mam możliwości wykonać smodzielnie - zlecam komuś innemu. Nie mam wystarczającej wiedzy aby zacząć samodzielnie działać w SEO? Uczę się i wspomagam samouczkami, programami, wtyczkami. W sieci dostępne są liczne kursy ułatwiające nowicjuszom wejście w temat pozycjonownaia. Niezależenie od tego jak brzmi wątpliwość, zawsze znajdzie się właściwe wyjście z sytuacji.

Potencjalnie najlepszą opcją, gdy posiada się własną stronę internetową, jest jej samodzielne pozycjonowanie. Mamy wtedy gwarancję, że wszystkie działania podejmowane są we właściwy sposób, kontrolujemy cały proces. Nie uwzględniamy tu oczywiście świadomych działań Black Hat SEO, które mogą naszej witrynie internetowej zaszkodzić. Podsumowując: masz czas i chęci? Pozycjonuj się sam. W innym wypadku poszukaj kogoś, kto wesprze Twoje działania.

02 wrzesień

13 komentarze

Czy zlecić pozycjonowanie strony www zewnętrznej firmie?

Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta. Branża SEO podlega nieustannym przeszktałceniom, ze względu na zmiany jakie funduje nam Google. Skuteczne pozycjonowanie jest nadal uzależnione od wielu połączonych ze sobą działań na różnych polach. 
 
Skąd wiemy, że dana firma oferująca usługi pozycjonerskie wykona swoje zadanie rzetelnie? Bez polecenia nie możemy mieć pewności, dlatego, że firm do wyboru jest wiele a każda z nich stosuje inne techniki z różnym natężeniem. Sposoby rozliczania się też są inne - kuszą szczególnie te, w których płacimy za szybki efekt.
 
Skuteczne pozycjonowanie to nie jest proces, który w naturalnych warunkach udaje się uzyskać szybko. Wszystko co wartościowe zdobywa się rzetelną pracą i cierpliwością. Zasada ta tyczy się też innych życiowych kwestii. Wracając do głównego pytania czy warto zlecać pozycjonowanie na zewnątrz? Tak, jeśli znalazłeś taką Firmę, którą poleci Ci dobry specjalista z branży.

27 sierpień

12 komentarze

Czy pozycjonowanie strony internetowej ma sens?

Pozycjonowanie stron www jest ważne i zaraz spróbujemy w prosty i krótki sposób wyjaśnić dlaczego. 
Użytkownicy internetu codziennie poszukują w wyszukiwarkach produktów i usług, którymi są 
zainteresowani. Wyszukiwanie skupia się na wprowadzaniu określonych fraz lub fragmentów zdań do 
wyszukiwarki oraz przeglądaniu wyników, które proponuje Google na te frazy. 
 
Jak wiemy statystyczy Kowalski często zawęża teren poszukiwań tylko do pierwszej strony 
wyszukiwania. Co trzeba zrobić aby Twoja strona www pojawiała się 
możliwie jak najwyżej w rankingu wyników wyszukiwania na daną frazę? Należy witrynę 
zoptymalizować i rozpoczać działania wpływające na to, aby pozycja strony rosła.
 
Najlepszy efekt osiągamy, gdy witryna internetowa pojawia się w pierwszej trójce wyników 
wyszukiwania lub co najmniej w pierwszej dziesiątce. Celujemy oczywiście w najwyższe możliwe 
pozycje, jednak w przypadku dużej konkurencji Twojej branży, osiąganie tych najwyższych miejsc na 
pierwszej stronie wyników może być utrudnione i dodatkowo kosztowne. Jeśli chcesz zająć się tym 
osobiście w celu oszczędzenia znależy uzbroić się w czas, cierpliwość i odpowiednie SEO 
narzędzia. 

30 lipiec

15 komentarze

Istniejesz w sieci? Bez SEO się nie obejdzie!

Okładka magazynu Time z roku 2006

GranateSEO wspiera już prawie 50-ciu klientów w bieżącym audycie pod pozycjonowanie w wyszukiwarkach, a więc jest to idealna okazja na uruchomienie bloga oraz oficjalne przywitanie:

Witajcie!

W tym miejscu będą umieszczane informacje o funkcjonalnościach naszego pomocnego programu, wszelkie zmiany oraz wychwycone błędy. Mamy nadzieję, że zaufacie GranateSEO, który z pewnością pomoże Wam poprawić Wasze strony internetowe pod względem kodu oraz sprawi, że najpewniej na długo zagościcie na wysokich pozycjach w wyszukiwarkach.

Musimy od razu pozbawić Was złudzeń - nic nie zrobi się samo. Dzięki GranateSEO chętnie pokażemy, w którą stronę należy pójść, jakie zmiany wprowadzić, jednak całą pracę wykonacie sami. Dlaczego?

To Wy jesteście specjalistami i najlepiej znacie własne branże! Wiecie jak najdokładniej opisać Wasze usługi, znacie wady i zalety swoich produktów. To jest Wasz świat, a my z ogromną chęcią wesprzemy i pokażemy jak najlepiej się w nim zaprezentować.

1 | 2 | 3 | 4 | 5
Zobacz jak łatwo wypozycjonować stronę w Internecie dzięki GranateSEO