bądź na bieżąco

Bądź na bieżąco.

Dzięki naszemu programowi poświęcisz tylko chwilę żeby poznać pozycję swojej strony. Już nie musisz sam śledzić nudnych statystyk i tracić cenny czas na tworzenie raportów. GranateSEO zrobi to za Ciebie.

Szybko podsumuje pozycję słów, zbada Pagerank, zliczy zaindeksowane strony!


Lista błędów

Lista błędów.

Program w określonych odstępach czasu będzie sprawdzał Twoją stronę internetową i pokaże wyszukane błędy. Wszystkie pliki, wszystkie obrazki i linki sprawdzimy za Ciebie! Już nigdy nie będziesz musiał robić tego ręcznie.

GranateSEO podzieli błędy na te najpoważniejsze ( czerwony alarm ), ostrzeżenia oraz informacje. Aby wartość Twojej strony była jak najlepsza, postaraj się zlikwidować wszystkie wpadki.


badanie pozycji

Badanie pozycji.

Bez Twojej uwagi GranateSEO sprawdzi słowa kluczowe dla Twojego serwisu, żebyś był na bieżąco i mógł szybko reagować na konkretne spadki pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dla Twojej wygody dajemy Ci także wgląd w historię, gdzie łatwo przefiltrujesz dane zgodnie z typem wyszukiwarek czy ważnych słów kluczowych. Aktualnie program bada pozycję stron internetowych w wyszukiwarkach Google i Bing.


kontrola linków

Kontrola linków.

Każdy link, zarówno polecający Twoją stronę, jak i wychodzący z niej, nie pozostanie niezauważony przez wyszukiwarkę. Dzięki GranateSEO Ty również szybko zobaczysz listę wszystkich linków związanych z Twoją witryną i przejmiesz kontrolę nad nimi. Z pomocą programu dopilnujesz, aby każdy link był wartościowy, prawidłowo opisany i prowadził Twoją stronę jak najwyżej w wynikach wyszukiwania.


ekspert seo

Nie jesteś ekspertem od SEO?
Jeszcze nie!

GranateSEO pokaże Ci krok po kroku, na co zwrócić uwagę w efektywnym pozycjonowaniu Twojej strony w sieci. Nigdy więcej nudnej teorii, tylko praktyczne krótkie wskazówki. Program podpowie co trzeba zmienić i dlaczego, zasugeruje gdzie warto dodać stronę abyś szybko zdobył Internet.


nie gotowy program

Nie, wcale nie kupujesz gotowego programu!

Nie, nie korzystasz z ostatecznej wersji programu. Ciągle go rozwijamy i będziemy wprowadzać nowe funkcjonalności. Twój głos jest ważny - masz realny wpływ na strukturę programu GranateSEO i zawarte w nim funkcje poprzez płacenie miesięcznego abonamentu.

Zobacz jak łatwo wypozycjonować stronę w Internecie dzięki GranateSEO